Hakkımızda

MerySpor Hakkında

MerySpor; güzel şehrimiz Bursa’da 2011 yılından bu yana sadece bayanlara yönelik bir spor salonu olarak hizmet vermenin ayrıcalığı ve haklı onurunu taşıyor. MerySpor ‘da  kadın fizyolojisine ve anatomisine uygun cihazlarla ve profesyonel antrenörler eşliğinde spor yapabileceğiniz siz bayanlara özel bir ortam sağlamaktayız.

 

Sağlıklı bir yaşamın en önemli kuralı düzenli spor yapmaktır. MerySpor’da aradığınız her türlü aktiviteyi bulabileceğiniz, istediğiniz saat ve günde sınırsız spor yapabileceğiniz, haftanın 6 günü arzu ettiğiniz gruba dahil olabileceğiniz bir sistemle çalışmaktayız. Spor yapmak demek belli bir düzende ve süreklilikle devam etmek demek. Bu yüzden ‘çok yoğun tempoda çalışıyorum spor yapmaya vaktim yok!’ ya da ‘ev işi çocuklar yeteri kadar yoruyor sporda kalsın’ vb kalıp tabuları alternatif seçeneklerden oluşan sistemimiz ile yıkıyoruz. Geriye sadece istiyorum demeniz yeterli…  

 

MerySpor’da her şey en ince ayrıntısına varıncaya kadar, kadınların rahatlığı, huzuru, memnuniyeti ve mutluluğu için planlanmıştır. Spor ve sağlığı olmazsa olmaz sayıyor ama bu ikiliye de eğlence ve keyfi ekliyor; bu dörtlüyü birbirinden ayrılmaz bileşenler olarak kabul ediyoruz.

 

Hizmet yelpazemizde siz bayanlara özel Reformer Pilates, Mat Pilates, Step-Aerobik, Aletli Çalışma, Yoga, Zumba, Power Plate, Oryantal, Hamile Pilatesi, Trambolin ve Çocuk Jimnastiği eğitimleri yer almaktadır.

 

Bayan fizyolojisine özel tasarlanmış antrenman metotları ve yine kişiye özel hazırlayacağımız planlamalarla nokta atış sizin için çalışırız. Sizin hedefinize odaklıyız. Yağ yakımı ve sıkılaşmayı sağlayacak antrenman metotları, makineler ve kişisel programlarınızla arzuladığınız hedefe kısa sürede ulaşmak hayal değil. Haftalık program takviminde sunduğumuz standart eğitim programlarına ek olarak, sizler 4 veya 5 kişilik kendi gruplarınızı oluşturarak arzu ettiğiniz bir saatte, arzu ettiğiniz program eğitimini talep edebilirsiniz. Sadece isteyin… !

 

Kişiye özel çalışma programı yanında süreci eğlenceli hale getirebilmek için üyelerimize grup halinde yapılan spor seanslarını da sunuyoruz. Hizmet kalemlerinde, size en uygun çalışma programları uzman antrenörlerimiz ve beslenme önerinizi beslenme uzmanımız hazırlamaktadır. Temel amacımız; ideal vücut değerlerinize ulaşarak hem formda kalmanız hem de kardiyovasküler sisteminizi geliştirerek yaşam kalitenizi yükseltmektir.

 

İstediğiniz bir gün deneme seansına sizi davet ediyoruz. Gelin, deneyin ve merkezimizde kadın olmanın verdiği ayrıcalığınızın farkına varın…